Kyvadlová hojdačka pre dve deti

Výrobca: Freekids

Kód produktu: FHWS-02B

Dostupnosť: Na objednávku

Cena: 1 221,00€

Dostupné možnosti

* Prevedenie:

Štítky:

Cena s DPH bez dopravy a montáže.

prevedenie PREMIUM           -  Kovová hojdačka. Osadenie prostredníctvom oceľových kotiev. Kovové časti pozinkované, farba nanášaná práškovaním. Konštrukčné spoje prekryté plastovými                                                             krytkami.

prevedenie PREMIUM PLUS  - Nerezová hojdačka. Osadenie prostredníctvom oceľových kotiev. Konštrukčné spoje prekryté plastovými krytkami.

Max. výška pádu                        1,4 m
Rozmery (d x š x v)                    3,47 x 2,11 x 2,51 m 
Bezpečnostná plocha                7,7 x 2,9 m
Obsah bezpečnostnej plochy    22,3 m2
Obvod bezpečnostnej plochy    20,5 m
Odporúčaný povrch podľa tabuľky

Detské ihrisko rady Ahoy je určené pre najmenších. Našou prioritou je bezpečnosť užívateľov, preto všetky naše ihriská sú navrhnuté v súlade s bezpečnostnými normami STN EN 1176:2009.
Pre každé zariadenie je udávaný povrch bezpečnostnej zóny, a potrebný priestor pre jeho fungovanie.
 
Norma STN EN 1176:2009 definuje rozsah materiálov, ktoré môžu byť použité ako bezpečnostné povrchy na ihriskách. Voľba správneho povrchu je závislá od výšky voľného pádu, určenej pre každé zariadenie. 
Nižšie uvedená tabuľka má napomôcť k správnemu výberu bezpečnostnej podlahy a jej hrúbky v súlade s kritériami udávanými v norme bezpečnosti.

Naše ihriská spoločnosti je možné vyskladať z rôznych modulov, prvkov, tvoriacich kompletné zostavy detského ihriska. Na výber je niekoľko typov veží, striech, chodníkov, vchodov, šmykľaviek, prekážok, lezeckých stien a rebríkov.

Modulárny systém umožňuje zostaviť jedinečné vybavenia detských ihrísk, šité na mieru individuálnym potrebám klienta. 


 

Technológia

Vynakladáme všetko úsilie, aby ihriská spĺňali kritéria najvyššej kvality a spoľahlivosti. Moderné technológie výroby umožňujú optimálne využitie surovín. Použité riešenia sú šetrné k životnému prostrediu, zároveň znižujú výrobné náklady.
Herné prvky sú osádzané do zeme pomocou oceľových kotiev tak, aby nedochádzalo k priamemu kontaktu dreva so zemou. Konštrukčné prvky sú chránené pred poškodením použitím pokročilých technických riešení už pri ich výrobe. Cez to poskytujeme komplexný servis zariadení, čím je zabezpečená správnosť a bezpečnosť fungovania herných prvkov.

Oceľ
Oceľové diely sú vyrobené z konštrukčnej ocele, práškovo maľovanej, alebo v  prípade rady Premium -  pozinkované.
Šmýkľavky sú vyrábané z nerezovej ocele.
Kolotoče majú platformu v podobe hlinikového vlnitého plechu.

Veľkoplošné platne
Platne sa vyrábajú v závislosti na ponuke, buď z farebnej vodeodolnej preglejky, obojstranne laminovanej, alebo z HDPE plastu vysokoodolného voči poveternostným vplyvom.

Spojovací materiál
Všetok spojovací materiál, ako sú skrutky, matice, podložky, je chránený proti korózií pozinkovaním. Vystupujúce časti sú chránené plastovými krytkami.

Laná
Bezpečnostné oceľové lano potiahnuté polypropylénom, ukončené bezpečnostnými hliníkovo plastovými krytkami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: